Drewniane elementy wspaniale nadają się do różnych konstrukcji. Stanowią podstawę w przemyśle meblarskim, budowlanym i wielu innych zastosowaniach. Jednakże, aby można je było wykorzystać w ten sposób, potrzebny jest proces obróbki. I tu z pomocą przychodzi nasza firma. Zajmujemy się przerobem drewna na tarcicę. Pochodzi ona przede wszystkim z drzew iglastych. Wytwarzamy drewno konstrukcyjne tradycyjne. Nie spoczywamy też na laurach, gdyż staramy się nadążyć za potrzebami naszych klientów.

Pasja i zaangażowanie

Firma Ligora istnieje nieprzerwanie od 1995 roku. Od początku naszego istnienia przykładaliśmy dużą wagę do jakości i precyzji. Co więcej, staraliśmy się sprostać wymaganiom naszych odbiorców, gdyż ich satysfakcja jest dla nas kwestią najwyższej wagi. Wykorzystujemy też nowoczesne technologie i stale wzbogacamy naszą wiedzę, aby oddawać do Twoich rąk produkty dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Nasz tartak realizuje zlecenia przy użyciu maszyn, które cenione są przez największych specjalistów w branży. Ponadto praca, jaką wykonujemy jest naszą pasją. Dzięki temu skutecznie łączymy działanie z zainteresowaniami i to w dużej mierze stanowi źródło naszego sukcesu.

Dobre przygotowanie do produkcji

Skład drewna stosowany przez nasz tartak jest doskonale przygotowany do dalszej obróbki. Stosujemy elementy suszone, strugane, a także impregnowane. Dzięki temu rozwiązaniu możesz liczyć na dużą wytrzymałość gotowych konstrukcji. Co więcej, zapewniamy też dużą precyzję. Zatem kolejne działania związane z montażem na placu budowy przebiegają w znacznie krótszym czasie.

Nowoczesna technologia

Tartaki realizują prace z zakresu szerokiej przeróbki drewna, desek podłogowych, a także tarcicy i elementów mebli. My wychodzimy o krok dalej i dodatkowo zajmujemy się też stolarką. W naszych działaniach wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. Stosujemy najlepsze oprogramowanie komputerowe marki WOLF System. Wszystko to wspierane jest wiedzą i doświadczeniem prawdziwych specjalistów. Stosujemy też najlepsze na rynku środki do impregnacji. Dzięki temu powierzchnie drewniane są dobrze zabezpieczone przed insektami, grzybami, próchnicą i innymi czynnikami zewnętrznymi. Dlatego możesz liczyć na wieloletnią żywotność gotowych rozwiązań.

W każdych okolicznościach staramy się służyć pomocą i wsparciem. Gdy masz jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Wiele informacji zawartych jest na naszej stronie internetowej https://www.tartak-ligora.pl, ale zawsze możesz do nas napisać. Razem z pewnością znajdziemy dobre rozwiązanie i wymyślimy coś konstruktywnego. Naszym stałym klientom oferujemy korzystne opcje w postaci krótkich terminów realizacji i niższych cen. Stale staramy się też udoskonalać nasze usługi, aby spełniać potrzeby klientów na najwyższym możliwym poziomie. Dlatego zapraszamy Cię serdecznie do podjęcia współpracy z naszą firmą. Naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do prywatnych inwestorów, biur projektowych, architektów, rolników i innych działalności.